влевовправо

Зарядний пристрій 12В 30А, BEST Battery Charger 30A, МА-1230А для авто автомобільне для акумулятора
- Нет в наличии
- Код: s1890p.
1 290 ₴
+380 (50) 958-43-17
Работаем с 10-00 до 20-00возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій 12В 30А, BEST Battery Charger 30A, МА-1230А для авто автомобільне для акумулятора
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ - кожна одиниця товару перевіряється перед відправкою на працездатність і відсутність дефектів.
Зарядний пристрій Battery Charger 30A, МА-1230А має захист від коротких замикань на вихідних затискачах і неправильної полярності підключення до батареї. Автомобільний зарядний прилад стане порятунком для всіх власників автомобіля, позбавивши від втрати часу і нервів через разрядившегося з якихось причин акумулятора. Він простий і легкий у використанні. Зарядний пристрій легко поміщається в багажнику машини.
Характеристики:
- Потужність заряду до: 30 Ампер
- Потужність вольт: 12 вольт
- Контроль струму - амперметр стрілочний
- Плавне регулювання зарядного струму Чотири рівня заряду
- Захист від короткого замикання
- Захист від зміни полярності
- Номінальна вхідна напруга: AC 220v
- Номінальна частота 47-63 Hz
- Коефіцієнт потужності ≥0,85
- Діапазон температур: -40 +105С
- Розміри: 175 х 130 х 60 мм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 175 мм |
| Основные | |
| Производитель | UKC |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Ток заряда | 30 А |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Количество режимов заряда | 4 |
- Цена: 1 290 ₴


