влевовправо

Зарядний пристрій 12В 20А, UKC Battery Charger 20A, МА-1220A для авто автомобільне для акумулятора
- Нет в наличии
- Код: S1889P
1 005 ₴
+380 (50) 958-43-17
Работаем с 10-00 до 20-00возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій 12В 20А, UKC Battery Charger 20A, МА-1220A для авто автомобільне для акумулятора
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ - кожна одиниця товару перевіряється перед відправкою на працездатність і відсутність дефектів.
Зарядний пристрій UKC Battery Charger 20A, МА-1220A має захист від коротких замикань на вихідних затискачах і неправильної полярності підключення до батареї. Автомобільний зарядний прилад стане порятунком для всіх власників автомобіля, позбавивши від втрати часу і нервів через разрядившегося з якихось причин акумулятора. Він простий і легкий у використанні. Зарядний пристрій легко поміщається в багажнику машини.
Характеристики:
- Потужність заряду до: 20 Ампер
- Потужність вольт: 12 вольт
- Контроль струму - амперметр стрілочний
- Плавне регулювання зарядного струму Чотири рівня заряду
- Захист від короткого замикання
- Захист від зміни полярності
- Номінальна вхідна напруга: AC 220v
- Номінальна частота 47-63 Hz
- Коефіцієнт потужності ≥0,85
- Діапазон температур: -40 +105С
- Розміри: 175 х 130 х 60 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 20 А |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 60 мм |
- Цена: 1 005 ₴



